Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
 • клиника феськова 2019

  Гарантоване

  ЕКЗ

 • klinika professora feskova

  Ми не знаємо ким,

  але ВІН БУДЕ!

 • клиника феськова отзывы

  Ваше

  ЗАПЛАНОВАНЕ ЩАСТЯ

АКЦІЇ
 • Знижка на аналізи перед ЕКЗ

  Інформація

  Знижка на аналізи перед ЕКЗ

  Обстеження для пари перед програмою ЕКЗ зі знижкою 25%

 • Акція

  Інформація

  Акція "Перший крок до вагітності"

  Комплексний первинний прийом лікаря репродуктолога зі знижкою -25% в м. Київ та м. Харків

  750 грн

 • Пакет

  Інформація

  Пакет "Майбутні батьки"

  Обстеження для пари + безкоштовна консультація лiкаря репродуктолога

  3300 грн

 • Ефективна онлайн консультація лікаря репродуктолога

  Інформація

  Ефективна онлайн консультація лікаря репродуктолога

  Консультації проводять провідні лікарі-репродуктологи клініки м. Харкова та м. Києва

  380 грн

 • Консультація з операції

  Інформація

  Консультація з операції

  Даруємо знижку 40% на консультацію гінеколога з операцій: лапароскопія, гістероскопія, фертилоскопія і ін.

  350 грн

 • Пакет «Гарантоване ЕКЗ»

  Інформація

  Пакет «Гарантоване ЕКЗ»

  Необмежена кількість спроб ЕКЗ з медикаментами за фіксованою вартістю

 • Пакет ЕКЗ

  Інформація

  Пакет ЕКЗ "Молодіжний"

  ЕКЗ з медикаментами в м. Харків та м. Київ

  42 000 грн

фахівці
Феськова Ирина Анатольевна

Феськова Ірина Анатоліївна

медичний директор ЦРЛ

Дунаева Инна Павловна

Дунаєва Інна Павлівна

лікар ендокринолог, кандидат медичних наук, доцент, член Європейської асоціації клінічних ендокринологів

Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

директор ЦРЛ, головний лікар

Боровской Михаил Борисович

Боровський Михайло Борисович

дитячий уролог

5 причин пройти лікування у нас
 • 1 Кожен з лікарів нашого медцентру - досвідчений професіонал, чиї знання та вміння накопичуються протягом 24 років роботи. Більш ніж у 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.
 • 2 Відсоток успішності лікування методом ЕКЗ в Медцентрі професора Феськова О.М. - складає 45%, після кріопротоколів - до 70%. Ці показники відповідають світовим стандартам.
 • 3 Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це додатковий шанс в успіху лікування. У Медцентрі проводиться щоденний консиліум, який забезпечує експертний аналіз проблеми кожного клієнта і визначає тактику лікування.
 • 4 Ви можете пройти повний цикл лікування - від діагностики причин безпліддя до моменту настання вагітності, а також провести пренатальну діагностику в період вагітності.
 • 5 Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими всі лабораторії і ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій.
Що кажуть наші пацієнти
Головна сторiнка | Sana-med

Лариса

Счастливые родители

Наша история началась в 2015 году, побывав в разных клиниках Харькова, Киева, Израиля положительных результатов ...

Головна сторiнка | Sana-med

Станислав

Хочу выразить огромную благодарность врачам Ивановой Анне Валентиновне, Кошарновскому Андрею Александровичу и всему персоналу ..

Головна сторiнка | Sana-med

Лилия

счастливая мама

Две недели назад родила долгожданную доченьку! От всей души благодарю высококвалифицированного ...

Відділення
 • ЕКЗ

  У відділенні проводиться лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя методом ЕКЗ.

  При наявності патологічних сперматозоїдів використовуються допоміжні технології - ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ.

  Для вирішення проблем зачаття також застосовують внутрішньоматкову інсемінацію спермою чоловіка або донора.

  Широко практикується використання мононуклеарів - введення периферичної крові для підвищення імплантаційної здатності ендометрія.

  При необхідності, проводяться програми сурогатного материнства, донації яйцеклітин, сперматозоїдів.

  У власному кріобанку клініки можлива кріоконсервація ембріонів, яйцеклітин, тканини яєчника.

  Передімплантаційна генетична діагностика дозволяє виявляти хрoмocoмні та гeнні аномалії у ембріона, а також проводити вибір статі майбутньої дитини за медичними показаннями.

 • Лікувальна діагностика

  У відділенні діє клініко-діагностична та генетична лабораторії з можливістю проведення широкого спектру досліджень, у тому числі молекулярно-генетичної діагностики, а також поліклінічне відділення з можливістю діагностики та лікування гінекологічних захворювань, проведення еферентних методів лікування: плазмаферез, УФОК, озонотерапія; проведення всіх видів ультразвукових досліджень, в т.ч. пренатальної діагностики вагітних на апараті експертного класу Voluson E8, а також консультації гінеколога-генетика, терапевта, мамолога, уролога-андролога та інших фахівців.

 • Оперативних методів лікування

  Висококваліфіковані фахівці і широке оснащення операційної надає можливість виконання операцій будь-якого ступеня складності: лапароскопія, гістероскопія, гістерорезеткоскопія, фертилоскопія, операції при опущенні і випаданні статевих органів і нетриманні сечі.

  Наявність інструментарію різних виробників дозволяє підібрати оптимальний економічний варіант для Вас.

  Після операції всі пацієнти розміщуються в палатах різного рівня комфорту (від «комфорт» до «люкс») і перебувають під цілодобовим медичним наглядом.

 • Естетичної медицини

  Звернувшись до відділення естетичної медицини, Ви відкриєте для себе безмежні можливості новітніх методик, що дозволяють продовжити молодість і поліпшити свої зовнішні дані.

  Принциповою відмінністю косметології клініки від салонів є підхід до шкіри як до органу, а до пацієнта, як до цілісного організму.

Клініка (центр) ЕКЗ-запліднення і репродукції людини

Клініка ЕКЗ репродуктивної медицини і планування сім'ї професора Феськова А.М. ® в Україні (м.Харків, Київ) давно відома за межами нашої держави. Більш ніж в 52 країнах живуть діти, життя яких зародилася саме в стінах цього медичного центру.

Наша клініка ЕКЗ (центр лікування безпліддя) приймає пацієнток з Німеччини, Франції, Англії та інших країн для проведення повторних процедур ЕКЗ. Можливості нашого медичного закладу нічим не поступаються закордонним клінікам, а рівень досвіду і підготовленості медичного персоналу навіть перевершує їх. Стаж роботи співробітників команди професора Феськова А. М. становить не менше 10 років. Тут працюють професори, кандидати наук, діючі члени міжнародних організацій.

Колосальний досвід, регулярна участь в медичних конференціях і власні наукові дослідження дозволили домогтися рекордного для України показника успішності проведення ЕКЗ - до 45% з першої спроби і до 70% після кріопротоколов. Як говорить сам засновник клінік лікування безпліддя в Харкові, Києві: «Зараз ми підійшли до того, що можемо гарантувати вагітність».

Центр планування сім'ї та репродукції професора Феськова А. М .: з турботою про здоров'я батьків і дитини

На сьогоднішній день кожна п'ята пара в Україні стикається з проблемою неможливості зачаття дитини. Діагноз «безпліддя» підозрюють, якщо вагітність не настає протягом року активного статевого життя. У такій ситуації важливо розібратися в причинах, щоб відновити природну репродуктивну функцію або забезпечити успіх проведення допоміжних репродуктивних технологій. Медичний центр планування сім'ї професора Феськова А. М. у своїй діяльності керується принципами відновлення здоров'я майбутніх батьків і зачаття здорових дітей.

Для реалізації цієї ідеї в клініці створені всі умови:

▪ Проведення діагностики та лікування різних захворювань у жінок і чоловіків

В лікувально-діагностичному відділенні проводять клінічні і генетичні лабораторні дослідження, необхідні для постановки і уточнення діагнозу. Центр має у своєму розпорядженні ультрасучасним устаткуванням для УЗД-обстежень, в тому числі апаратом експертного класу Voluson E8, використовуваним в пренатальної діагностики.

Отримати консультації гінеколога, генетика, терапевта, мамолога, уролога, андролога і інших фахівців можна, не покидаючи медичний заклад.

▪ Виконання оперативних втручань

Хірурги вищої категорії виконують операції по усуненню гінекологічних та урологічних патологій, а також оперативні втручання при судинних захворюваннях. Крім того, наші фахівці успішно вирішують проблеми опущення і випадання статевих органів, нетримання сечі. Лікарям нашого центру під силу навіть пластичні операції.

▪ Обстеження фахівцями безпосередньо перед ЕКЗ

Це необхідна умова допуску пари до проведення штучного запліднення. Лікарі контролюють стан здоров'я майбутніх батьків, щоб виключити ризики при зачатті і виношуванні.

При виникненні труднощів в цих питаннях, репродуктологи зможуть запропонувати різні програми з донорським біоматеріалом або послуги сурогатної матері.

▪ Проведення ЕКЗ за всіма міжнародними стандартами

Лікарі нашого центру застосовують тільки якісні імпортні препарати для стимуляції суперовуляції та отримання яйцеклітин у майбутньої мами або донора.

При чоловічому факторі безпліддя застосовуються сучасні методики ІКСІ, ІМСІ і Пікс, що дозволяють відібрати тільки якісні сперматозоїди і ввести їх безпосередньо в яйцеклітину.

Після отримання ембріонів за ними ведеться постійне спостереження лікарями-ембріології. Відео передається з камер, встановлених над зародками в спеціальному інкубаторі. Це дозволяє контролювати процеси розвитку і відбирати тільки життєздатні і перспективні ембріони.

Репродуктивний центр лікування безпліддя професора Феськова А. М. має власний кріобанку. У ньому зберігаються ембріони і яйцеклітини, які можуть бути використані в повторних циклах.

Клініка підключена до системи незалежного енергозбереження, тому інкубатор, криобанк і інше медобладнання надійно захищені від непередбачених ситуацій.

▪ Передімплантаційна генетична діагностика

Проводиться за бажанням батьків. Вона дозволяє виявити хромосомні і генетичні аномалії у ембріона і навіть вибрати стать дитини за медичними показаннями, якщо від цього залежить успадкування патології.

▪ Спостереження вагітності

Для курирування вагітності ми приймаємо пацієнток як після ЕКЗ, так і зачали природним шляхом.

Вся вагітність проходить під чуйним контролем досвідченого лікаря-гінеколога, який складе індивідуальну програму обстежень. Всі аналізи можна здати в стінах клініки, УЗД також проведуть наші фахівці на найсучаснішому обладнанні з високою роздільною здатністю.

Одним з головних переваг спостереження вагітності в нашій клініці є ведення всієї необхідної медичної документації - обмінної карти, лікарняного для пред'явлення за місцем роботи, висновків УЗД та ін.

▪ Щоденний консиліум лікарів

Він проводиться для прийняття зваженого тактичного рішення по кожному конкретному випадку.

Центр професора Феськова А.М. - клініка, яка робить ЕКЗ більше 23 років

З тих пір медустанову пройшло шлях від маленького кабінету до великої клініки, обладнаної за останнім словом техніки. Навіть повітря і вода подаються в приміщення центру вже очищеними, а в відділенні ембріології створені особливі умови стерильності і пилезахищенності.

Тим, у кого стоїть питання, в якій клініці робити ЕКЗ, рекомендуємо відвідати нашу клініку або хоча б пройти «Віртуальний тур» на сайті. Ви побачите, що в центрі створені всі умови, щоб пацієнтам було затишно і комфортно. Ми переконані, що гарний настрій - один з найважливіших факторів успішного зачаття і виношування здорової дитини. Тому всіляко цьому сприяємо.

Адреси ЕКЗ-клінік професора Феськова А. М .:

 • в Харкові - вул. Холодногорская, 15;
 • в Києві - вул. Ломоносова, 71 Є.

Для іногородніх пацієнтів у нас передбачені комфортні палати з усіма зручностями, в яких можна зупинитися на час обстеження і проведення маніпуляцій.

Ласкаво просимо в медичний центр планування сім'ї, ЕКЗ запліднення і репродукції людини, лікування безпліддя в Харкові, Києві.

Всі відгуки Ви можете прочитати тут.