Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
 • klinika professora feskova

  Ми не знаємо ким,

  але ВОНА БУДЕ!

 • iksi klinika feskova

  Ми не знаємо ким,

  але ВІН БУДЕ!

 • клиника профессора феськова

  Ми не знаємо ким,

  але ВІН БУДЕ!

 • Пакет

  Інформація

  Пакет "Гарантоване ЕКЗ"

  необмежена кількість спроб ЕКЗ з медикаментами за фіксованою вартістю

 • Шановні пацієнти!

  Інформація

  Шановні пацієнти!

  Ваша думка про роботу "Клініка професора Феськова О.М." - це шлях постійного вдосконалення якості послуг, що надаються. Чекаємо на Ваші конструктивні зауваження або слова подяки за прямим телефоном (057) 760 49 09 з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00.

 • Тепер ми в Києві

  Інформація

  Тепер ми в Києві

  Офіційне представництво Клініки професора Феськова А.М. вже розпочало свою роботу в Києві за адресою вул. Ломоносова 71 Е

 • Спостереження Вагітності

  Інформація

  Спостереження Вагітності

  Пропонуємо Вам комплексне спостереження вагітності з оформленням обмінної карти >>>

фахівці
Потапова_Ирина_Викторовна

Потапова Ірина Вікторівна

дитячий гінеколог

Феськова Ирина Анатольевна

Феськова Ірина Анатоліївна

медичний директор ЦРЛ

Орлова Виктория Викторовна

Орлова Вікторія Вікторовна

Лікар акушер-гінеколог, УЗ діагностика

Козарь Леонид Яковлевич

Козар Леонід Яковлевіч

лікар акушер-гінеколог вищої категорії

5 причин пройти лікування у нас
 • 1 Кожен з лікарів нашого медцентру - досвідчений професіонал, чиї знання та вміння накопичуються протягом 23 років роботи. Більш ніж у 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.
 • 2 Відсоток успішності лікування методом ЕКЗ в Медцентрі професора Феськова О.М. - складає 45%, після кріопротоколів - до 70%. Ці показники відповідають світовим стандартам.
 • 3 Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це додатковий шанс в успіху лікування. У Медцентрі проводиться щоденний консиліум, який забезпечує експертний аналіз проблеми кожного клієнта і визначає тактику лікування.
 • 4 Ви можете пройти повний цикл лікування - від діагностики причин безпліддя до моменту настання вагітності, а також провести пренатальну діагностику в період вагітності.
 • 5 Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими всі лабораторії і ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій.
Що кажуть наші пацієнти
Головна сторiнка | Sana-med

Антон

пациент клиники

Делал здесь две операции одновременно (варикоцеле + орхидэктомия)

Головна сторiнка | Sana-med

Дмитрий

пациент клиники

Мы с женой очень благодарны и рады что судьба привела нас в вашу клинику, а особенно

Головна сторiнка | Sana-med

Оксана Фролова

пациент клиники

Настолько чуткого и сопереживающего доктора я еще не встречала!

Відділення
 • ЕКЗ

  У відділенні проводиться лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя методом ЕКЗ.

  При наявності патологічних сперматозоїдів використовуються допоміжні технології - ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ.

  Для вирішення проблем зачаття також застосовують внутрішньоматкову інсемінацію спермою чоловіка або донора.

  Широко практикується використання мононуклеарів - введення периферичної крові для підвищення імплантаційної здатності ендометрія.

  При необхідності, проводяться програми сурогатного материнства, донації яйцеклітин, сперматозоїдів.

  У власному кріобанку клініки можлива кріоконсервація ембріонів, яйцеклітин, тканини яєчника.

  Передімплантаційна генетична діагностика дозволяє виявляти хрoмocoмні та гeнні аномалії у ембріона, а також проводити вибір статі майбутньої дитини за медичними показаннями.

 • Лікувальна діагностика

  У відділенні діє клініко-діагностична та генетична лабораторії з можливістю проведення широкого спектру досліджень, у тому числі молекулярно-генетичної діагностики, а також поліклінічне відділення з можливістю діагностики та лікування гінекологічних захворювань, проведення еферентних методів лікування: плазмаферез, УФОК, озонотерапія; проведення всіх видів ультразвукових досліджень, в т.ч. пренатальної діагностики вагітних на апараті експертного класу Voluson E8, а також консультації гінеколога-генетика, терапевта, мамолога, уролога-андролога та інших фахівців.

 • Оперативних методів лікування

  Висококваліфіковані фахівці і широке оснащення операційної надає можливість виконання операцій будь-якого ступеня складності: лапароскопія, гістероскопія, гістерорезеткоскопія, фертилоскопія, операції при опущенні і випаданні статевих органів і нетриманні сечі.

  Наявність інструментарію різних виробників дозволяє підібрати оптимальний економічний варіант для Вас.

  Після операції всі пацієнти розміщуються в палатах різного рівня комфорту (від «комфорт» до «люкс») і перебувають під цілодобовим медичним наглядом.

 • Естетичної медицини

  Звернувшись до відділення естетичної медицини, Ви відкриєте для себе безмежні можливості новітніх методик, що дозволяють продовжити молодість і поліпшити свої зовнішні дані.

  Принциповою відмінністю косметології клініки від салонів є підхід до шкіри як до органу, а до пацієнта, як до цілісного організму.

Центр ЕКЗ, клініка репродуктивної медицини професора Феськова О.М. ® (м.Харків, Київ) пропонує лікування у жінок і чоловіків безпліддя всіх видів. Власні наукові розробки і дослідження в області лікування безпліддя роблять наш Центр ЕКЗ одним з найефективніших центрів ЕКЗ в СНД.

Наш центр репродукції людини професора Феськова О.М. ® розташовується в спеціалізованій будівлі, спроектованої і побудованої з урахуванням вимог для ефективної роботи центру репродукції ЕКЗ з лікування безпліддя. Своїм пацієнтам ми пропонуємо новітні методики лікування, ефективність яких у вирішенні проблем репродуктивної системи максимально висока.

У комплексі ЕКЗ центру безпліддя діють:
Діагностичне відділення, що дозволяє визначити причину неможливості настання або виношування вагітності. Здійснюється діагностика наявності статевих інфекцій, прохідності маткових труб, визначення фертильності чоловіка, генетичні аналізи подружжя та ін. Проводяться щадні і безболісні інструментальні дослідження. Комплексний підхід, який застосовується фахівцями нашого центру репродукції і запліднення, дозволяє визначити причини безпліддя в конкретному випадку і виробити стратегію вирішення проблеми.

Лікувальне відділення дозволяє реалізувати індивідуальну схему лікування для подолання безпліддя. В рамках лікувальних процедур ЕКЗ центр професора О.М. Феськова оперує сучасними методиками із застосуванням новітніх апаратних рішень. Зокрема, наші фахівці виконують екстракорпоральне запліднення, застосовують інноваційні технології ІКСІ, ІМСІ і Піксі для визначення найбільш повноцінних спертматозоідов для запліднення, методику культивування ембріонів в системі проміжок часу, лазерний хетчінг, передімплантаційну генетичну діагностику з визначенням можливих хромосомних порушень і статі майбутнього малюка, кріоконвервацію ембріонів та ін. Використання даних методик спеціалістами центру репродукції дозволяють якісно і з високою часткою ефективності вирішувати поставлені завдання з подолання безпліддя найбільш важких форм.

Наш центр репродукції людини - це комфорт європейської клініки і безпечне передове обладнання. Професійний колектив складають професора медицини, кандидати медичних і біологічних наук, діючі члени міжнародних та українських організацій з планування сім'ї та питань репродукції людини. За 20 років наш досвідчений колектив надав допомогу сотням родин з України та СНД, які змогли знайти щастя повноцінної сім'ї.

м. Харкiв
м. Київ
  • вул. Ломоносова, 71Є
  • Найближча станція метро - Виставковий центр (вихід до КНУ ім. Т.Г. Шевченка; через арку в будівлі університету вийти до ЖК «Сонячна брама»)  
  • Проїзд на автомобілі зручніше від станції м. Васильківська, рух по вул. Ломоносова, за гуртожитком № 7 Київського національного університету імені Тараса Шевченка повернути ліворуч. Проїхати близько 300 метрів до секції Є.
  • Години роботы: пн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
  • 044-233-67-46
  • 0 800 50 77 90
  • sana-med
  • info@feskov.com.ua