Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
 • iksi klinika

  Ми не знаємо,
  ким він буде

  Але ми знаємо, що ВІН БУДЕ

 • klinika_ feskova

  Ми не знаємо,
  ким вона буде

  Але ми знаємо, що ВОНА БУДЕ

 • klinika_ feskova_2

  Ми не знаємо,
  ким він буде

  Але ми знаємо, що ВІН БУДЕ

 • Обстеження для пари

  Інформація

  Обстеження для пари

  З 1.02.2018 по 28.02.2018 + консультація репродуктолога з питань планування вагітності

  2500 грн

 • Шановні пацієнти!

  Інформація

  Шановні пацієнти!

  Ваша думка про роботу "Клініка професора Феськова О.М." - це шлях постійного вдосконалення якості послуг, що надаються. Чекаємо на Ваші конструктивні зауваження або слова подяки за прямим телефоном (057) 760 49 09 з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00.

 • Тепер ми в Києві

  Інформація

  Тепер ми в Києві

  Офіційне представництво Клініки професора Феськова А.М. вже розпочало свою роботу в Києві за адресою вул. Ломоносова 71 Е

фахівці
Мостова Ирина Анатольевна

Мостова Ірина Анатоліївна

завідуюча поліклінікою

Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

завідуюча відділенням ЕКЗ

Тихонова Татьяна Михайловна

Тихонова Тетяна Михайлівна

ендокрінолог

Колесник Юлия Александровна

Колеснік Юлія Олександрівна

лікар дермато-венеролог

5 причин пройти лікування у нас
 • 1 Кожен з лікарів нашого медцентру - досвідчений професіонал, чиї знання та вміння накопичуються протягом 20 років роботи. Більш ніж у 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.
 • 2 Відсоток успішності лікування методом ЕКЗ в Медцентрі професора Феськова О.М. - складає 45%, після кріопротоколів - до 70%. Ці показники відповідають світовим стандартам.
 • 3 Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це додатковий шанс в успіху лікування. У Медцентрі проводиться щоденний консиліум, який забезпечує експертний аналіз проблеми кожного клієнта і визначає тактику лікування.
 • 4 Ви можете пройти повний цикл лікування - від діагностики причин безпліддя до моменту настання вагітності, а також провести пренатальну діагностику в період вагітності.
 • 5 Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими всі лабораторії і ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій.
Що кажуть наші пацієнти
Головна сторiнка | Sana-med

Юлия

пациент клиники

Клиника очень хорошая, врачи внимательные, но вот

Головна сторiнка | Sana-med

Артём

пациент

Имел опыт ощущать все «прелести» оперативного вмешательства десять лет назад.

Головна сторiнка | Sana-med

Костя

папа

Около года назад в клинике мне делали операцию по удалению двухстороннего варикоцеле

Відділення
 • ЕКЗ

  У відділенні проводиться лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя методом ЕКЗ.

  При наявності патологічних сперматозоїдів використовуються допоміжні технології - ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ.

  Для вирішення проблем зачаття також застосовують внутрішньоматкову інсемінацію спермою чоловіка або донора.

  Широко практикується використання мононуклеарів - введення периферичної крові для підвищення імплантаційної здатності ендометрія.

  При необхідності, проводяться програми сурогатного материнства, донації яйцеклітин, сперматозоїдів.

  У власному кріобанку клініки можлива кріоконсервація ембріонів, яйцеклітин, тканини яєчника.

  Передімплантаційна генетична діагностика дозволяє виявляти хрoмocoмні та гeнні аномалії у ембріона, а також проводити вибір статі майбутньої дитини за медичними показаннями.

 • Лікувальна діагностика

  У відділенні діє клініко-діагностична та генетична лабораторії з можливістю проведення широкого спектру досліджень, у тому числі молекулярно-генетичної діагностики, а також поліклінічне відділення з можливістю діагностики та лікування гінекологічних захворювань, проведення еферентних методів лікування: плазмаферез, УФОК, озонотерапія; проведення всіх видів ультразвукових досліджень, в т.ч. пренатальної діагностики вагітних на апараті експертного класу Voluson E8, а також консультації гінеколога-генетика, терапевта, мамолога, уролога-андролога та інших фахівців.

 • Оперативних методів лікування

  Висококваліфіковані фахівці і широке оснащення операційної надає можливість виконання операцій будь-якого ступеня складності: лапароскопія, гістероскопія, гістерорезеткоскопія, фертилоскопія, операції при опущенні і випаданні статевих органів і нетриманні сечі.

  Наявність інструментарію різних виробників дозволяє підібрати оптимальний економічний варіант для Вас.

  Після операції всі пацієнти розміщуються в палатах різного рівня комфорту (від «комфорт» до «люкс») і перебувають під цілодобовим медичним наглядом.

 • Естетичної медицини

  Звернувшись до відділення естетичної медицини, Ви відкриєте для себе безмежні можливості новітніх методик, що дозволяють продовжити молодість і поліпшити свої зовнішні дані.

  Принциповою відмінністю косметології клініки від салонів є підхід до шкіри як до органу, а до пацієнта, як до цілісного організму.

Центр ЕКЗ, клініка репродуктивної медицини професора Феськова О.М. ® (м.Харків, Київ) пропонує лікування у жінок і чоловіків безпліддя всіх видів. Власні наукові розробки і дослідження в області лікування безпліддя роблять наш Центр ЕКЗ одним з найефективніших центрів ЕКЗ в СНД.

Наш центр репродукції людини професора Феськова О.М. ® розташовується в спеціалізованій будівлі, спроектованої і побудованої з урахуванням вимог для ефективної роботи центру репродукції ЕКЗ з лікування безпліддя. Своїм пацієнтам ми пропонуємо новітні методики лікування, ефективність яких у вирішенні проблем репродуктивної системи максимально висока.

У комплексі ЕКЗ центру безпліддя діють:
Діагностичне відділення, що дозволяє визначити причину неможливості настання або виношування вагітності. Здійснюється діагностика наявності статевих інфекцій, прохідності маткових труб, визначення фертильності чоловіка, генетичні аналізи подружжя та ін. Проводяться щадні і безболісні інструментальні дослідження. Комплексний підхід, який застосовується фахівцями нашого центру репродукції і запліднення, дозволяє визначити причини безпліддя в конкретному випадку і виробити стратегію вирішення проблеми.

Лікувальне відділення дозволяє реалізувати індивідуальну схему лікування для подолання безпліддя. В рамках лікувальних процедур ЕКЗ центр професора О.М. Феськова оперує сучасними методиками із застосуванням новітніх апаратних рішень. Зокрема, наші фахівці виконують екстракорпоральне запліднення, застосовують інноваційні технології ІКСІ, ІМСІ і Піксі для визначення найбільш повноцінних спертматозоідов для запліднення, методику культивування ембріонів в системі проміжок часу, лазерний хетчінг, передімплантаційну генетичну діагностику з визначенням можливих хромосомних порушень і статі майбутнього малюка, кріоконвервацію ембріонів та ін. Використання даних методик спеціалістами центру репродукції дозволяють якісно і з високою часткою ефективності вирішувати поставлені завдання з подолання безпліддя найбільш важких форм.

Наш центр репродукції людини - це комфорт європейської клініки і безпечне передове обладнання. Професійний колектив складають професора медицини, кандидати медичних і біологічних наук, діючі члени міжнародних та українських організацій з планування сім'ї та питань репродукції людини. За 20 років наш досвідчений колектив надав допомогу сотням родин з України та СНД, які змогли знайти щастя повноцінної сім'ї.

м. Харкiв
м. Київ
  • вул. Ломоносова, 71Є
  • Найближча станція метро - Виставковий центр (вихід до КНУ ім. Т.Г. Шевченка; через арку в будівлі університету вийти до ЖК «Сонячна брама»)  
  • Проїзд на автомобілі зручніше від станції м. Васильківська, рух по вул. Ломоносова, за гуртожитком № 7 Київського національного університету імені Тараса Шевченка повернути ліворуч. Проїхати близько 300 метрів до секції Є.
  • 044-233-67-46
  • 0 800 50 77 90
  • sana-med
  • info@feskov.com.ua