Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
 • iksi klinika

  Ми не знаємо,
  ким він буде

  Але ми знаємо, що ВІН БУДЕ

 • klinika_ feskova

  Ми не знаємо,
  ким вона буде

  Але ми знаємо, що ВОНА БУДЕ

 • klinika_ feskova_2

  Ми не знаємо,
  ким він буде

  Але ми знаємо, що ВІН БУДЕ

 • Програма ЕКЗ

  Інформація

  Програма ЕКЗ "Ре-Продуктивна"

  ЕКЗ + ІКСІ з медикаментами

  49 900 грн

 • Програма ЕКЗ

  Інформація

  Програма ЕКЗ "Молодіжна"

  ЕКЗ з медикаментами

  39 900 грн

 • День Відкритих Дверей Київ

  Інформація

  День Відкритих Дверей Київ

  18 листопада Клініка професора Феськова А.М. запрошує в гості в Києві. День відкритих дверей - «Безпліддя? Вихід є! »Ласкаво просимо до нас ...

 • Шановні пацієнти!

  Інформація

  Шановні пацієнти!

  Ваша думка про роботу "Клініка професора Феськова О.М." - це шлях постійного вдосконалення якості послуг, що надаються. Чекаємо на Ваші конструктивні зауваження або слова подяки за прямим телефоном (057) 760 49 09 з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00.

 • Тепер ми в Києві

  Інформація

  Тепер ми в Києві

  Офіційне представництво Клініки професора Феськова А.М. вже розпочало свою роботу в Києві за адресою вул. Ломоносова 71 Е

фахівці
Тищенко Алексей Александрович

Тіщенко Олексій Олександрович

ембріолог

Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

завідуюча відділенням ЕКЗ

Кузнєцова Алла Валеріївна

лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

Пуляева Инна Сергеевна

Пуляєва Інна Сергіївна

лікар флеболог, судинний хірург

5 причин пройти лікування у нас
 • 1 Кожен з лікарів нашого медцентру - досвідчений професіонал, чиї знання та вміння накопичуються протягом 20 років роботи. Більш ніж у 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.
 • 2 Відсоток успішності лікування методом ЕКЗ в Медцентрі професора Феськова О.М. - складає 45%, після кріопротоколів - до 70%. Ці показники відповідають світовим стандартам.
 • 3 Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це додатковий шанс в успіху лікування. У Медцентрі проводиться щоденний консиліум, який забезпечує експертний аналіз проблеми кожного клієнта і визначає тактику лікування.
 • 4 Ви можете пройти повний цикл лікування - від діагностики причин безпліддя до моменту настання вагітності, а також провести пренатальну діагностику в період вагітності.
 • 5 Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими всі лабораторії і ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій.
Що кажуть наші пацієнти
Головна сторiнка | Sana-med

Галина

счастливая мама

Хочу от всего сердца выразить благодарность клинике проф.Феськова за долгожданную доченьку! Путь в эту клинику был долгим и бе

Головна сторiнка | Sana-med

Дмитрий

пациент клиники

Хочу выразить свою благодарность андроголу Ивановой Анне Валентиновне и анестезиологу Кошарновскому Андрею Александровичу за инд

Головна сторiнка | Sana-med

Yuka

Много говорить не буду. В клинику наверное привел "ангел хранитель".

Відділення
 • ЕКЗ

  У відділенні проводиться лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя методом ЕКЗ.

  При наявності патологічних сперматозоїдів використовуються допоміжні технології - ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ.

  Для вирішення проблем зачаття також застосовують внутрішньоматкову інсемінацію спермою чоловіка або донора.

  Широко практикується використання мононуклеарів - введення периферичної крові для підвищення імплантаційної здатності ендометрія.

  При необхідності, проводяться програми сурогатного материнства, донації яйцеклітин, сперматозоїдів.

  У власному кріобанку клініки можлива кріоконсервація ембріонів, яйцеклітин, тканини яєчника.

  Передімплантаційна генетична діагностика дозволяє виявляти хрoмocoмні та гeнні аномалії у ембріона, а також проводити вибір статі майбутньої дитини за медичними показаннями.

 • Лікувальна діагностика

  У відділенні діє клініко-діагностична та генетична лабораторії з можливістю проведення широкого спектру досліджень, у тому числі молекулярно-генетичної діагностики, а також поліклінічне відділення з можливістю діагностики та лікування гінекологічних захворювань, проведення еферентних методів лікування: плазмаферез, УФОК, озонотерапія; проведення всіх видів ультразвукових досліджень, в т.ч. пренатальної діагностики вагітних на апараті експертного класу Voluson E8, а також консультації гінеколога-генетика, терапевта, мамолога, уролога-андролога та інших фахівців.

 • Оперативних методів лікування

  Висококваліфіковані фахівці і широке оснащення операційної надає можливість виконання операцій будь-якого ступеня складності: лапароскопія, гістероскопія, гістерорезеткоскопія, фертилоскопія, операції при опущенні і випаданні статевих органів і нетриманні сечі.

  Наявність інструментарію різних виробників дозволяє підібрати оптимальний економічний варіант для Вас.

  Після операції всі пацієнти розміщуються в палатах різного рівня комфорту (від «комфорт» до «люкс») і перебувають під цілодобовим медичним наглядом.

 • Естетичної медицини

  Звернувшись до відділення естетичної медицини, Ви відкриєте для себе безмежні можливості новітніх методик, що дозволяють продовжити молодість і поліпшити свої зовнішні дані.

  Принциповою відмінністю косметології клініки від салонів є підхід до шкіри як до органу, а до пацієнта, як до цілісного організму.

Центр ЕКЗ репродуктивної медицини професора Феськова О.М. ® (м.Харків) пропонує лікування у жінок і чоловіків безпліддя всіх видів. Власні наукові розробки і дослідження в області лікування безпліддя роблять наш Центр ЕКЗ одним з найефективніших центрів ЕКЗ в СНД.

Наш центр репродукції людини професора Феськова О.М. ® розташовується в спеціалізованій будівлі, спроектованої і побудованої з урахуванням вимог для ефективної роботи центру репродукції ЕКЗ з лікування безпліддя. Своїм пацієнтам ми пропонуємо новітні методики лікування, ефективність яких у вирішенні проблем репродуктивної системи максимально висока.

У комплексі ЕКЗ центру безпліддя діють:
Діагностичне відділення, що дозволяє визначити причину неможливості настання або виношування вагітності. Здійснюється діагностика наявності статевих інфекцій, прохідності маткових труб, визначення фертильності чоловіка, генетичні аналізи подружжя та ін. Проводяться щадні і безболісні інструментальні дослідження. Комплексний підхід, який застосовується фахівцями нашого центру репродукції і запліднення, дозволяє визначити причини безпліддя в конкретному випадку і виробити стратегію вирішення проблеми.

Лікувальне відділення дозволяє реалізувати індивідуальну схему лікування для подолання безпліддя. В рамках лікувальних процедур ЕКЗ центр професора О.М. Феськова оперує сучасними методиками із застосуванням новітніх апаратних рішень. Зокрема, наші фахівці виконують екстракорпоральне запліднення, застосовують інноваційні технології ІКСІ, ІМСІ і Піксі для визначення найбільш повноцінних спертматозоідов для запліднення, методику культивування ембріонів в системі проміжок часу, лазерний хетчінг, передімплантаційну генетичну діагностику з визначенням можливих хромосомних порушень і статі майбутнього малюка, кріоконвервацію ембріонів та ін. Використання даних методик спеціалістами центру репродукції дозволяють якісно і з високою часткою ефективності вирішувати поставлені завдання з подолання безпліддя найбільш важких форм.

Наш центр репродукції людини - це комфорт європейської клініки і безпечне передове обладнання. Професійний колектив складають професора медицини, кандидати медичних і біологічних наук, діючі члени міжнародних та українських організацій з планування сім'ї та питань репродукції людини. За 20 років наш досвідчений колектив надав допомогу сотням родин з України та СНД, які змогли знайти щастя повноцінної сім'ї.

м. Харкiв
м. Київ
  • вул. Ломоносова, 71Є
  • Найближча станція метро - Васильківська. Від метро - маршрутне таксі №119, проїхати необхідно до зупинки Гуртожиток №6. Вийшовши з маршрутки необхідно перейти дорогу на протилежну сторону і за гуртожитком № 7 Київського національного університету імені Тараса Шевченка повернути ліворуч. Пройти близько 300 метрів до секції Є.
  • 044-233-67-46
  • 0 800 50 77 90
  • sana-med
  • info@feskov.com.ua