Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
Енциклопедія гінекології

У Центрі ЕКЗ професора Феськова ® проводиться обстеження і лікування хворих з усіма видами гінекологічної патології. Безплідний шлюб - основний напрямок Центру репродукції людини професора Феськова О.М. ®.

Вам нададуть всебічну гінекологічну допомогу від діагностики і лікування статевих інфекцій (хламідіоз, гонорея, мікоплазмоз (уреаплазмоз), трихомоніаз, генітальний герпес та ін.) До консультацій по правильному підбору контрацептивів, проблемам жіночого безпліддя, ендометріозу.

Гінекологи, як ніхто, розуміють, що жіночі проблеми гінекології заважають жінці бути ніжною і ніжною, любити і бути коханою.

Лікування в гінекологічному відділенні проводиться з використанням найсучаснішого імпортного устаткування для гінекології, використовуються ефективні методики лікування і профілактики захворювань. Якісні і недорогі діагностика і лікування гінекологічних захворювань проводяться безболісно і анонімно.

Ви можете в будь-який зручний для Вас час записатися на прийом до гінеколога і отримати докладну консультацію фахівця з усіх питань пов'язаних з гінекологією. Всім відомо, що тільки комплексне лікування і усунення дійсної причини захворювання, а не його прояви призведе до бажаного результату. Велика кількість різних медикаментозних і нетрадиційних методів лікування, що застосовуються жінками самостійно, часто призводить до серйозних ускладнень і переходу захворювання в хронічну стадію, лікувати яку набагато складніше і довше.

Також ви можете задати воспрос нашому координатору, зв'язавшись за телефонами: 0 800 50 77 90, 057 760 46 66, 067 579 97 85 або через онлайн консультацію.

Гормоназалежні захворювання