Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
iskusstvennoe oplodotvorenie

Штучне запліднення

Штучне запліднення IN VITRO В УКРАЇНІ

Штучне запліднення (in vitro, "запліднення в пробірці") використовують, коли багаторазові спроби завагітніти не приводять до успіху. Зазвичай, в таких ситуаціях у подружньої пари проблема із зачаттям викликана не одним фактором. Тому дуже важливим є вибір оптимального методу лікування безпліддя, який можливий лише після повного попереднього обстеження пари.

Штучне запліднення: ціни в Україні (Харків)

Вартість лікування методом ЕКЗ, ІКСІ, ІСД, ІСМ, а також ВМІ, які надає Центр ЕКО професора Феськова А.М. ® ви можете подивитися тут. Якщо Вас цікавить проведення лікування методом штучного запліднення, ви можете задати питання в наш центр координаторів, зателефонувавши за телефонами
+38 (057) 760-46-66 та 0-800-50-77-90 або через онлайн-форму.

Методи штучного запліднення

• Штучна інсемінація (ШІ)
• Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)
• Інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда (ІКСІ, ICSI)

Искуственная інсемінація (ШІ)

ІІ - введення сперматозоїдів в порожнину матки в період спонтанної або індукованої овуляції. Попередньо сперма (чоловіка або донора) піддається спеціальній обробці, що підвищує здатність сперматозоїдів до запліднення. Важливою умовою є наявність інформації про прохідності маткових труб.

ЕКО

Запліднення методом ЕКЗ включає в себе кілька послідовних етапів. Це контрольована стимуляція овуляції (КСВ), під час якої жінка отримує ін'єкції фоллікулостімулірующим препаратів. Потім, під внутрішньовенним знеболенням, проводиться трансвагінальна пункція фолікулів (ТВП). Всі отримані ооцити (яйцеклітини) запліднюються спермою чоловіка (донора) в умовах ембріологічної лабораторії. У процесі культивування ембріонів, в інкубаторі створюються умови, максимально наближені до таких в організмі жінки. Далі, проводиться вибір одного або двох найбільш перспективних ембріонів з подальшим перенесенням їх в порожнину матки жінки.

ІКСІ

Процедура ІКСІ (ICSI, інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда в ооцит) застосовується при вираженому зниженні показників спермограми. При ICSI проводиться мікроін'єкція одного, ретельно відібраного за морфологічними показниками, сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини за допомогою мікроголки.

Послуги
Вартість послуг
Стандартний пакет ЕКЗ без медикаментів 19950 грн
Базовий пакет ЕКЗ без медикаментів 27950 грн
Всі цени
Фахівці
Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

Завідуюча відділенням ЕКО, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог

Жилкова Евгения Станиславовна

Жилкова Євгенія Станіславовна

завідуюча лабораторії молекулярно-генетичних досліджень, кандидат біологічних наук

Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

директор ЦРЛ, головний лікар

Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Василiївна

Репродуктолог, завідуюча стаціонару, к.м.н., лікар акушер-гінеколог I категорії

Запис до лікаря