Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
laparoskopiya v ginekologii

Лапароскопія

Лапароскопії В ГІНЕКОЛОГІЇ

Лапароскопія (др. Греч. Λαπάρα - пах, чрево + ін. Грец. Σκοπέω - дивлюся) - сучасний метод оперативного лікування, при якому оперативні втручання на внутрішніх органах проводяться без розрізу передньої черевної стінки через 2-4 проколу (отвори розміром від 0, 5 до 1,5 см). Через один отвір вводиться оптична система (лапароскоп), що дозволяє візуалізувати під збільшенням вміст черевної порожнини і малого таза. По решті отворам вводиться інструментарій, для твори різних маніпуляції під час операції.

Види операцій

Лапароскопічні методи лікування широко використовуються в гінекології. Операції діляться на діагностичні та лікувальні. Однак дане розподіл дуже умовно. Під час діагностичної операції лікар може виявити патологію і провести необхідні маніпуляції, що переведе дану операцію в категорію лікувальною. Так, наприклад, при діагностичної лапароскопії з приводу безпліддя може бути виявлений спайковий процес в області маткових труб. У даній ситуації буде виконуватися роз'єднання спайок, і операція вважатиметься лікувальною. З іншого боку, під час лікувальної лапароскопії, може виникнути ситуація, коли лікування виявиться недоцільним або ж буде потрібно відкрита порожнинна операція. У такому випадку така маніпуляція буде діагностичної.

Лапароскопія ділиться на планову та екстрену (ургентну). Планова операція виконується при станах і захворюваннях що не загрожують життю пацієнтки. В даному випадку пацієнтка обстежується перед операцією, підготовляється до оперативного лікування. При необхідності термінового оперативного лікування (позаматкова вагітність, апоплексія яєчника) виконується ургентна лапароскопія.

Показання до операції

В "Центрі репродукції професора Феськова А.М. ®" проводяться операції при різній гінекологічної патології. Можна виділити наступні основні захворювання і стан, при яких проводиться лапароскопічне оперативне лікування:

• Безпліддя (з метою діагностики прохідності маткових труб і подальшого відновлення прохідності)
• Ендометріоз
• Міома матки
• Синдром полікістозних яєчників
• Кісти і пухлини яєчників
• Хірургічна стерилізація (при зверненні жінки, яка в бурхливому не планує вагітність і пологи, зацікавлена ​​в даній операції в контрацептивних цілях. Дана процедура є незворотною).

Методика виконання операції

У типових випадках при гінекологічних операціях основний прокол виконується в області пупка. За даним отвору вводиться лапароскоп, подається газ, який роздуває черевну стінку, що необхідно для виконання даної операції. Додаткові отвори робляться праворуч і ліворуч внизу живота (рис. 2). У разі необхідності через 4 прокол встановлюється додатковий інструмент.

Мікросальпінгоскопія

В "Центрі репродукції професора Феськова А.М. ®" при лапароскопічної операції з приводу безпліддя під час перевірки прохідності маткових труб можливе проведення мікросальпінгоскопіі. Під час даної процедури додаткова камера вводиться безпосередньо в маткову трубу. Метод дозволяє оцінити фимбрии («торочкуваті вирости» у кінцевому відділі маткової труби) і ендосальпінгса (внутрішній шар маткової труби, покритий віями), які служать для захоплення яйцеклітини і просування її по матковій трубі (рис. 3-5).                                   

Вартість лапароскопічної операції

Коли вам призначається лапароскопія, ціна її буде залежати від складності процедури і цілі її проведення. Так, вартість операції діагностичної лапароскопії в нашому центрі становить від 8250 грн. Точну вартість ви можете дізнатися тільки після консультації з фахівцем.

У вартість операції входить:

  • робота операційної бригади;
  • супровід анестезіолога під час операції;
  • необхідні медикаменти під час і після операції;
  • першу добу перебування в післяопераційній палаті під наглядом середнього медичного персоналу.


Дізнатися докладніше про те, скільки коштує лапароскопія, і записатися на прийом ви можете за телефонами Call-центру «Центру репродукції професора Феськова А.М. ® » 0800 50 77 90,  (057) 760 46 66,  (067) 579 97 85,  або через Skype: sana-med

Послуги
Вартість лапароскопії
Оперативна лапароскопія від 11715 грн
Діагностична лапароскопія 8250 грн
Всі ціни
Фахівці
Ткачев Алексей Игоревич

Ткачов Олексій Ігорович

лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, ендоскопіст

Рыжков Артём Вячеславович

Рижков Артем В'ячеславович

лікар акушер-гінеколог

Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Васильївна

завідуюча стаціонару

Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

директор ЦРЛ, головний лікар

Запис до лікаря