Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
lechenie besplodiya

Лікування безпліддя

Лікування безпліддя
Після обстеження подружньої пари і визначення причин, що викликали безпліддя, методи лікування підбираються з позиції оптимальності для кожного конкретного випадку. Це або консервативне лікування (гормональне, протизапальну, або хірургічне. У випадку, коли ці методи лікування виявляються малоефективними, проводять лікування методами допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

У наш час лікування безпліддя передбачає досить широкий вибір різноманітних методів і підходів. Останнім часом лікування в Україні сягає європейського рівня за якістю, але залишається доступним за ціною.

Лікування жіночого безпліддя
Якщо у жінки виявлені гормональні порушення, їй призначають відповідне лікування. Якщо причиною безпліддя стало порушення овуляції, використовується стимуляція овуляції. При порушеннях прохідності маткових труб застосовують хірургічні способи лікування - лапароскопію та ін. При більш важких і складних порушеннях репродуктивної системи у жінки лікування пари проводять методом ЕКЗ.

Лікування чоловічого безпліддя
ІКСІ - метод лікування безпліддя у чоловіків, при якому попередньо відібраний сперматозоїд вміщується безпосередньо в яйцеклітину. Лікування чоловічого безпліддя в більшості випадків проводиться саме цим методом - він ефективно вирішує проблему низької якості сперми.

Лікування безпліддя у чоловіків методом ІКСІ рекомендують при невеликій кількості рухливих сперматозоїдів, наявності антитіл в спермі, зниженні вмісту сперматозоїдів нормальної форми в еякуляті, зниженні вмісту зрілих сперматозоїдів в еякуляті (PICSI - фізіологічне ІКСІ), при невдалих попередніх спробах ЕКЗ.

Методи лікування
Безпліддя в наш час не є вироком - за останні кілька десятків років медицина зробила великий прорив у допоміжних репродуктивних технологіях. З їх допомогою можна зачати і народити здорову дитину навіть у тих випадках, які зовсім недавно були здавалися безнадійними. У цьому розділі сайту ви познайомитеся з сучасними допоміжними репродуктивними технологіями (ДРТ) та їх застосуванні в Центрі репродукції професора Феськова А.М. ®.

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ)

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)

ЕКЗ + ICSI

ЕКО + TESE

ЕКЗ і передімплантаційна діагностика (ЕКЗ + PGD)

Донація яйцеклітини

Кріо-цикл

Послуги
Вартість прийому
Консультація гінеколога + огляд 290 грн
Консультація репродуктолога 315 грн
Консультація андролога + огляд 275 грн
Фахівці
Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Василiївна

репродуктолог, завідуюча стаціонару

Сомова Елена Витальевна

Сомова Олена Віталіївна

завідуюча відділенням ембріології

Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

завідуюча відділенням ЕКЗ

Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

директор ЦРЛ, головний лікар

Запис до лікаря