Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
lechenie besplodiya

Лікування безпліддя

Діагностика і сучасні методи лікування безпліддя в Україні

За статистикою, одна з п'яти пар в Україні не може мати дітей. Звернутися за консультацією до репродуктологам рекомендується, якщо бажана вагітність не настає протягом року. Кому довіритися в такому делікатному питанні? Звичайно, професіоналам, які мають багаторічний досвід лікування як чоловічого, так і жіночого безпліддя, має міжнародну сертифікацію. Такі є в Україні.

«Клініка професора Феськова А. М.» ® працює вже більше 23 років. За цей час фахівці установи допомогли стати щасливими батьками сотням пацієнтів з різних країн світу. Наш «Центр репродукції» має сертифікат ISO9001 і акредитацію міністерства охорони здоров'я України. У своїй роботі співробітники керуються нормами європейської асоціації ESHRE і стандартами МОЗ. Одним з переваг, що вигідно відрізняють нашу клініку від інших приватних медичних установ, є право видачі обмінної карти і офіційних лікарняних листів.

«Центр репродукції Феськова А. М.» ® має патенти на винаходи в області репродуктології, зареєстровані в США і Україні.

Всі лікарі медцентру регулярно відвідують тренінги та семінари міжнародного рівня. Багато фахівців є дійсними членами української та європейської асоціацій репродуктивної медицини.

Лікування безпліддя - це комплекс заходів з діагностики, відновлення здоров'я, підбору методів штучного запліднення (при необхідності), генетичної діагностики ембріона і контролю вагітності. Наша клініка має все необхідне для успішного проведення повного комплексу процедур. У нашому лікувальному закладі є надсучасне діагностичне обладнання, зокрема УЗД-апарати експертного класу з високою роздільною здатністю. У стінах центру також проводяться лабораторні дослідження. У клініці можна отримати консультації репродуктолога, гінеколога, андролога, генетика, мамолога, уролога, ендокринолога та інших спеціалістів, які допоможуть встановити причину безпліддя в найкоротші терміни.

Програма лікування жіночого і чоловічого безпліддя

Підхід до терапії завжди підбирається індивідуально і залежить від чинників, які спровокували патологію.

Причини безпліддя у жінок: проблема та лікування

Жіноче безпліддя найчастіше викликано такими причинами:

 • гормональні збої;
 • патології розвитку статевих органів;
 • ускладнення після перенесених захворювань та хірургічних втручань;
 • спадкові захворювання та ін.

Для постановки діагнозу пацієнтку обстежують за розширеною програмою. У неї, як правило, входить:

 1. Консультація гінеколога, репродуктолога, ендокринолога.
 2. Аналізи на гормони, інфекції, клінічні.
 3. УЗД органів малого тазу.
 4. Відстеження дозрівання яйцеклітин і процесу овуляції.

Лікування залежить від виявленої патології. Пороки розвитку внутрішніх органів або наслідки перенесених захворювань усуваються хірургічним шляхом. Гормональні збої лікуються медикаментозно. При непрохідності маткових труб, низькому запасі яйцеклітин і інших подібних факторах проводять процедуру екстракорпорального запліднення. При складних патологіях вдаються до донорським програмам.

Причини чоловічого безпліддя

Вони також діляться на кілька основних груп:

 1. Захворювання статевих органів.
 2. Гормональні збої.
 3. Збої в імунній системі.
 4. Сексуальна дисфункція.
 5. Генні мутації.
 6. Порушення сперматогенезу.

Терапія може проводитися різними методами: медикаментозним, хірургічним, фізіотерапевтичним. Для того щоб лікування чоловічого безпліддя принесло позитивний результат потрібно вірна діагностика і постановка діагнозу.

При відхиленнях в спермограмме для досягнення вагітності можуть бути використані методи допоміжних репродуктивних технологій - ЕКО, ІКСІ, ІМСІ, Пікс і ін.

У «Центрі репродукції Феськова А. М.» до кожного пацієнта особливий підхід. Хірургічні втручання і призначення лікарських препаратів проводяться по строго індивідуальною програмою з урахуванням особливостей конкретного організму.

Лікування жіночого безпліддя в Україні (Київ, Харків)

Клініка професора Феськова А. М. готова прийняти пацієнтів з різних міст України, а також громадян інших країн. Фахівці ведуть прийом в Харкові і Києві.

У центрі все продумано до дрібниць. Повітря і вода в кабінети подаються через очисні фільтри. Відділення ембріології оснащено пилозахисними системами, що дозволяє підтримувати підвищений рівень стерильності.

Як лікувати безпліддя, розкажуть репродуктологи, що мають досвід роботи не менше 10 років. У нашій клініці все направлено на те, щоб максимально відновити здоров'я майбутніх батьків і підвищити успіх на благополучний перебіг вагітності і народження здорової дитини.

На лікування безпліддя методом ЕКЗ ціни варіюються в залежності від причин безпліддя, його тривалості, використовуваного біоматеріалу, додаткових діагностичних процедур і багатьох інших факторів, тому це питання обговорюється в індивідуальному порядку на консультаціях з лікарем.

У клініці працюють відділення можна знайти за такими адресами: в Харкові - вул. Холодногорская, 15; в Києві - вул. Ломоносова, 71 Е.

Для запису на консультацію зателефонуйте нашим координаторам: 0 800 50 77 90, 057 760 46 66, 098-100-76-76

Послуги
Переваги клініки

 • Кожен з лікарів нашої клініки - досвідчений професіонал, чиї знання і вміння накопичуються протягом 20 років роботи. Більш ніж в 52 країнах світу живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ.
 • Відсоток успішності лікування методом ЕКЗ в Клініці професора Феськова А.М. - складає 45%, після кріопротоколов - до 70%. Ці показники відповідають світовим стандартам.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це додатковий шанс в успіху лікування. У клініці проводиться щоденний консиліум, який забезпечує експертний аналіз проблеми кожного клієнта і визначає тактику лікування.
 • Ви можете пройти повний цикл лікування - від діагностики причин безпліддя до моменту настання вагітності, а також провести пренатальну діагностику в період вагітності.
 • Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими все лабораторії і ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій.
Запис на прийом
 • Для того, щоб відвідати консультацію фахівця, Вам знадобиться попередній запис
 • Записатися можна на сайті через форму "Запис на прийом" 
 • Або за телефонами клініки:
 • 0 800 50 77 90, 057 760 46 66, 067 579 97 85
Вартість прийому
Консультація гінеколога + огляд 340 грн
Консультація репродуктолога 330 грн
Консультація андролога + огляд 300 грн
Фахівці
Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

директор ЦРЛ, головний лікар

Чумакова Наталья Александровна

Чумакова Наталія Олександрівна

репродуктолог

Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Василiївна

репродуктолог, завідуюча стаціонару

Феськова Ирина Анатольевна

Феськова Ірина Анатоліївна

медичний директор ЦРЛ

Запис до лікаря