Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
vedenie beremennosti

Спостереження вагітності

Для всіх пацієнтів доступна послуга «Онлайн консультація»

Ведення вагітності

Народження нового життя завжди пов'язане з трепетними та хвилюючими моментами, ніжними почуттями, мріями і роздумами. І як же не хочеться період вагітності витрачати на довге стояння в чергах в жіночій консультації, медичної лабораторії, і затьмарювати його стресами. Тому Клініка професора Феськова О.М. в Харкові надає всім щасливим майбутнім мамам і татам можливість скористатися новою програмою ведення вагітності з обмінної картою, що включає в себе всі послуги, що надаються в жіночій консультації.

Всі 9 місяців вагітності досвідчені лікарі клініки здійснюватимуть невсипущий контроль над вашим здоров'ям і здоров'ям вашого розвивається малюка. Завдяки цій програмі кожна майбутня мама може бути абсолютно спокійна і впевнена в тому, що її вагітність спостерігатимуть в максимально комфортних умовах. Всі три триместру вагітності особистий лікар-гінеколог залишається на зв'язку з майбутньою мамою.

Крім того, вагітна жінка завжди може отримати консультацію психолога та інших профільних фахівців. А при необхідності і стаціонарне комплексне лікування на ранніх сроках вагітності.

Обмінна карта вагітної

У нашій клініці програма "Ведення вагітності" передбачає ведення і видачу всієї необхідної медичної документації. Сюди входять обмінна карта, лікарняні листи, результати аналізів, висновки УЗД.

Всі лабораторні дослідження і УЗД проводяться за допомогою передового безпечного обладнання. Вагітній не доведеться їздити в пошуках лабораторій і відвідувати різні поліклініки. Всі необхідні аналізи та обстеження вагітні проходять у нас в клініці в комфортних умовах.

Вашу програму буде курирувати лікар гінеколог, тому Ви можете бути впевнені, що всі необхідні обстеження будуть виконані в строк.

У нас можна пройти також всі лабораторні дослідження - аналізи сечі, в тому числі і посів, аналізи крові, як загальні клінічні, так і біохімічні (за всіма показниками), аналіз на інфекції, мазки, в тому числі цитологічне дослідження і флору, тестування на предмет наявності генетичних аномалій розвитку плода, кольпоскопічні дослідження, ультразвукові дослідження з записами на CD.

При кожному візиті до особистого гінеколога вагітна жінка може отримати розгорнуту та детальну інформацію про всі результати проведених досліджень, а також отримати цінні рекомендації лікаря з приводу свого самопочуття, режиму дня, харчування і т.д. Гінеколог консультує своїх пацієнток з питань, що виникають під час заповнення ними щоденника самопочуття. Особливо пильна увага приділяється симптомів, які підвищують рівень ризику розвитку різних ускладнень.

Ведення вагітності в клініці професора Феськова О.М. володіє декількома перевагами:

 • По-перше, це зручний час і умови для кожної консультації і здачі аналізів.
 • По-друге, це професійна підтримка гінеколога, психолога, генетика та інших фахівців.
 • І по-третє, це підготовка майбутньої матері до правильному спілкуванню зі своєю дитиною під час вагітності і в перші місяці життя малюка.

У список обов'язкових послуг в програмі Ведення вагітності включені:

- інформування жінки про те, що можна або не можна в період вагітності;

- консультації профільних лікарів (терапевт, лікар пренатальної діагностики та ін.);

- ультразвукові дослідження протягом всієї вагітності;

- лабораторні дослідження;

- складання індивідуального календаря ведення вагітності;

- консультації гінеколога

- лекції по догляду за малюком

Програма Ведення вагітності

Клініка професора Феськова О.М. в Харкові пропонує три програми Ведення вагітності з обмінної картою. Кожна програма складена в залежності від особливостей здоров'я майбутньої мами, анамнезу жінки, наявності або відсутності ризику генетичних патологій плоду. Особлива увага приділяється жінкам, які завагітніли після програми ЕКЗ (екстракорпорального запліднення).

Ведення вагітності лікарем гінекологом починається з моменту підтвердження вагітності на УЗД. У первинний прийом гінеколога з питань спостереження вагітності входить консультація, огляд і УЗД, а також складання індивідуального плану ведення вагітності та підбір оптимальної програми. Для первинної консультації необхідно взяти з собою паспорт. Кожній жінці, яка вступає в програму ведення вагітності видається форма № 113 - обмінна карта, лікарняний лист в 30 тижнів, направлення на госпіталізацію, сан-курортне лікування при необхідності. Постановка на облік можлива до 12 тижня вагітності.

«Базова» програма включає в себе всі обов'язкові стандартні процедури і обстеження для вагітної згідно з наказом МОЗ України від 15.07.2011 № 417 "Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні". Серед них: клінічні аналізи крові і сечі, які здаються кілька разів за весь період вагітності, УЗД скрининги вагітності (3 скринінгу), планові відвідування провідного вагітність гінеколога. У програму «Базова» входять також 2 групових заняття з догляду за немовлям. Перевага комплексного спостереження вагітності в тому, що Ви разом з ведучим вагітність гінекологом виробите план відвідувань лікаря та основних процедур, а також терміни здачі необхідних аналізів. Зручно, також те, що про наступний візит Вас проінформують за допомогою смс-повідомлення. Ви можете бути впевнені в тому, що протягом всієї вагітності все найважливіші процедури і аналізи будуть виконані в строк.

«Спеціальна» програма крім стандартного обстеження включає обстеження, рекомендовані для пацієнток після програм ЕКЗ, а також для жінок з обтяженим акушерським анамнезом (звичне невиношування, тобто коли існує ризик самовільного викидня, наявність рубців на матці, патологія попередніх пологів або вагітності) , обтяженим соматичним анамнезом (захворювання ендокринної системи, органів дихання, травлення, серцево-судинної системи, обтяжений гінекологічний анамнез - захворювання жіночої репродуктивно й системи (інфекційні, запальні і пухлинні ураження піхви, матки і придатків), а також у випадках наявності ризику розвитку генетичних захворювань і хромосомних аномалій у майбутньої дитини. Жінки, які стосуються цій групі потребують проведення обстежень та оглядів лікаря частіше, ніж інші з метою попередження можливих осложненій.прежде за все, це майбутні батьки старшого репродуктивного віку (вік жінки старше 37 років, чоловіки - старше 40 років), майбутні батьки, які зазнали впливу неблагопріят них чинників, наприклад радіація або тривалого контакту з шкідливими хімічними речовинами.

Також програма рекомендована сім'ям, в яких вже є випадки спадкових генетичних захворювань, тривале лікування безпліддя, численні невдалі спроби ЕКЗ, невиношування вагітності. Розширене медико-генетичне спостереження крім здійснення планових генетичних скринінгів УЗД і крові вагітності дозволяє діагностувати (виключити) найбільш важкі пороки розвитку плоду. Індивідуальні розрахунки ризику трисомії, прееклампсії проводяться в спеціальній комп'ютерній програмі для спостереження вагітних - «ASTRAIA», яка визнана найкращою програмою в світі. Впевненість в генетичному здоров'я майбутньої дитини - це, перш за все, спокій майбутньої мами, а значить і сприятливий фон для розвитку вагітності.

Завдяки постійному спостереженню і моніторингу клініко-лабораторних показників, протягом Вашої вагітності буде максимально безпечним для Вашого здоров'я і здоров'я Вашої дитини. Крім цього в програму входить 3 групових заняття з догляду за немовлям.

Програма «Все включено» всебічне обстеження вагітної і плода протягом усього періоду вагітності, цілодобовий зв'язок з ведучим програму гінекологом, а також 4 консультації психотерапевта і 4 групових заняття з догляду за немовлям.

Більш детальну інформацію ви завжди зможете отримати, зв'язавшись з нами за телефоном: 057 760 46 66, 098 100 76 76, 0 800 50 77 90

або прийшовши в наш центр за адресою: Харків, вул. Холодногорская (кол. Єлізарова) 15, біля метро "Холодна гора"

Також ви можете залишити свої питання на електронну пошту jk@feskov.com.ua

Послуги
ПЕРЕВАГИ VOLUSON E8
 • У клініці професора Феськова А.М. з'явилася можливість проводити ультразвукові дослідження кращим цифровим 4D УЗД апаратом експертного класу - Voluson E 8
 • Виключне якість зображень - забезпечує високий рівень досліджень
 • Сучасні інструменти для детальної оцінки стану плода на ранніх етапах вагітності: можна оцінити серцеву діяльність, рухову активність і відповідність розвитку терміну вагітності в режимі реального часу
 • Сверхотчние чутливі датчики допомагають виявити можливі патології, або виключити їх
 • Найвища якість об'ємного зображення за рахунок унікальних властивостей - 45 об'ємних зображень в секунду в режимі реального часу
 • Кодування випромінювання - збільшує глибину проникнення ультразвуку і дає більшу роздільну здатність зображення, ніж будь-які інші апарати УЗД
 • Трансвагінальний високочастотний датчик дозволяє з максимальною точністю виключити вроджені порок розвитку і виявляти маркери хромосомної патології плода на ранніх термінах вагітності до 12 тижнів
 • Існує можливість постобробки даних 4D дослідження
Обстеження вагітних
 • УЗД - скринінг вагітних
 • Біохімічний скринінг - аналіз крові
 • Планові клінічні дослідження (кров, сеча)
 • Амніоцентез навколоплідних вод з дослідженням каріотипу
 • УЗД Доплер при вагітності
 • ехокардіографія плода
Вартість послуг

Ведення вагітності Базова 19 950 грн
Ведення вагітності Спеціальна 33 500 грн
Ведення вагітності Все включено 45 000 грн
Всі ціни
Фахівці
Шарлай Ирина Игоревна

Шарлай Ірина Ігорівна

лікар акушер-гінеколог

Ярёменко Сергей Николаевич

Ярьоменко Сергій Миколайович

лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Семеринская Ирина Алексеевна

Семерінська Ірина Олексіївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗД

Шаповалова Елена Сергеевна

Шаповалова Олена Сергіївна

Лікар акушер - гінеколог 1 категорії, фахівець УЗД. Спостереження вагітності.

Запис до лікаря