Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
Огляд
klinika feskova a m
Основні напрямки

Основними напрямками діяльності ЕКЗ центру професора Феськова О.М. ® є діагностика і лікування жіночого і чоловічого безпліддя всіх форм і видів.

У нас Ви знайдете сучасні та комфортні умови, безпечне передове обладнання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Кожен з докторів ЕКЗ центру професора Феськова О.М. ® - досвідчений професіонал, чиї знання, талант і вміння накопичуються протягом 24 років роботи ЕКЗ центру професора Феськова О.М. ®. Професійна діяльність наших лікарів ґрунтується на тісному зв'язку між науковою і практичною роботою. Це кандидати та доктори медичних наук, що присвятили своє життя проблемам жіночого і чоловічого репродуктивного здоров'я.

Переваги Центра репродукції професора Феськова О.М. ®
  • У центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® використовується весь спектр сучасних діагностичних і лікувальних заходів - від найпростіших ендоскопічних методів до дослідження хромосомних і генних порушень у триденних ембріонів, що дозволяє використовувати в програмі ЕКЗ тільки повноцінні ембріони;
  • Для маніпуляцій зі статевими клітинами і ембріонами застосовуються тільки високоточні лазерні технології;
  • Постійність умов для культивування ембріонів в інкубаторах проводиться за допомогою комп'ютерних систем, що також дозволяє поліпшити ефективність лікування методами ЕКЗ;
  • Наявність дворівневого енергетичного захисту центру ЕКЗ професора Феськова О.М. ® дозволяє уникнути залежності від зовнішнього енергозабезпечення;
  • Індивідуальний аналітичний підхід до пацієнтів після невдалих програм ЕКЗ;
  • Гнучка система оплати: програма 2 + 1, гарантоване лікування.
Фахівці Центру репродукції професора Феськова О.М. ®

Феськов Олександр Михайлович - директор центра, професор, д.м.н., член Європейської асоціації репродукції людини (ESHRE), член правління Української асоціації репродуктивної медицини. Більше 30 років займається проблемами репродукції та штучного запліднення, має більш ніж 130 наукових робіт і патентів на винахід (наукова робота Центру репродукції людини професора Феськова О.М. ®).

Дізнатися більше >>

Феськова Іріна Анатоліївна - медичний директор центру, к.м.н., член Європейської асоціації репродукції людини (ESHRE), член української асоціації планування сім'ї, займається питаннями репродукції більше 20 років, має понад 45 наукових праць та патенти на винахід.

Сомова Олена Віталіївна – зав. відділом ембріології, кандидат біологічних наук, ст.н.с., проходила стажування в ряді європейських центрів ЕКЗ, член Європейської асоціації репродукції людини (ESHRE), член УАРМ, має більше 165 наукових робіт.

Безпечна Іріна Михайлівна - завідуюча відділенням ЕКЗ, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД, репродуктолог, член ESHRE, член УАРМ.

Зозуліна Олександра Миколаївна – лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД, репродуктолог, член ESHRE, член УАРМ.

Блажко Олена Васильївна – завідуюча стаціонару, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог першої категорії, репродуктолог, лікар УЗД, член ESHRE, член УАРМ.

Чумакова Наталія Олександрівна - лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД, репродуктолог, член ESHRE, член УАРМ.

Анестезїологи, лікарі-лаборанти, терапевти мають вищі кваліфікаційні категорії та великий стаж роботи за своїм фахом.

                               Колектив ЦРЛ "Медцентр професора Феськова О.М."

Фахівці Центру репродукції професора Феськова О.М., Київ

Молодіченко Максим Сергійович - директор Клініка професора Феськова О.М. м. Київ, гінеколог-репродуктолог І категорії, кандидат медичних наук, лікар УЗД, проводить гінекологічні ендоскопічні операції (гістероскопія, лапароскопія).
Кузнєцова Алла Валеріївна - медичний директор центру, к.м.н., член Європейської асоціації репродукції людини (ESHRE), член української асоціації планування сім'ї, займається питаннями репродукції більше 20 років, має понад 45 наукових робіт і патенти на винахід. 

                               Колектив ЦРЛ "Клініка професора Феськова О.М.", м. Київ

Історія Центру репродукції "Клініка професора Феськова А.М." ®

1980 р
На базі проблемної лабораторії кафедри акушерства і гінекології Харківського медичного інституту розпочато роботу по ЕКЗ під керівництвом академіка Грищенко В.І.

Виконавці: Дахно Ф.В., Резніков В.А., Феськов О.М.

1984 р
Вперше в Україні отримано запліднення жіночої яйцеклітини in vitro.

1990 р
О.М. Феськов захистив кандидатську дисертацію на тему «Вплив стимуляції овуляції на ступінь зрілості ооцитів в програмі ЕКЗ»

1991 р
Народження першої дитини в Україні після проведення програми ЕКЗ.

Виконавці: Дахно Ф.В., Піняєв В.І., Феськов О.М., Луцька Л.І.

1995 р
Створення підприємства ТОВ «Сана-Мед» на базі поліклініки «Сана», м. Харків, вул. Пушкінська, 43

2000 р
Отримано деклараційний патент на винахід: «Засіб лікування ановуляторної безплідності». Захист кандидатської дисертації Феськова І.А. Тема: «Вплив субклинического гіпотиреозу на фоллікулообразующую функцію яєчників у жінок з ендокринною безплідністю».

Феськов О.М. і Феськова І.А. отримано деклараційний патент на винахід: «Засіб діагностики поліпів ендометрію».

2003 р
Народження першої дитини після програми ЕКЗ, перша вагітність після ІКСІ.

2004 р
Отримано патент на винахід: «Засіб лікування ендокрінологічної неплідності».

Захист Блажко О.В. кандидатської дисертації на тему «Гормонально-імунологічні відхилення у жінок з ендокринною безплідністю та методи їх немедикаментозної корекції».

Народження першої дитини після кріоконсервації ембріонів.

2005 р
Перша вагітність у програмі з використанням донорських яйцеклітин, сурогатного материнства.

2006 р
Відділення ембріології оснащено лазерною системою для маніпуляцій зі сперматозоїдами і ембріонами.

2008 р
Народження першої дитини після ПГД-діагностики.

Розпочато проектування нової будівлі клініки.

2010 р
Розпочато роботу по збереженню фертильності у онкологічних хворих.

2011 р
Відкриття нової будівлі Центру репродукції людини.

Прийнята заявка на патент № 013 / 655,257 «Method of in vitro fertilization with delay of peripheral blood mononuclear cells».

Відкриття сучасного обладнаного відділення естетичної медицини.

Диплом міжнародного конкурсу «Infoinvent».

2012 р
Освоєно та впроваджено в лабораторію ДРТ метод timelapse моніторингу ембріонів, що дозволяє оцінити одночасно морфологію і динаміку розвитку ембріона (морфокінетіку) з найперших хвилин його освіти.

2013 р
Отримано патент США US 61 / 629,651 «Method of stabilized reproduction for treatment of reduced fertility women with irregularity of immune reaction».

Феськов О.М. і Феськова І.А. пройшли навчання в Лондоні за спеціалізованою бізнес програмі «Efficient management of reproduction clinic. The UK experience ».

2014 р
Доповідь Феськова О.М. на 30th ESHRE Annual Meeting, Munich, Німеччина.

Розроблено метод поліпшення імплантації ембріонів з використанням мононуклеарних клітин крові, що підвищує ймовірність настання вагітності в кріопротоколах, а також у пацієнток старше 37 років.

Освоєно метод пошуку і виділення сперматозоїдів з фрагментів тестикулярной тканини, отриманих при мікроTESE.

2015 р
Отримано вагітність методом подвійного вітрифікації.

У широку практику впроваджені найбільш сучасні методи ПГД з використанням ДНК-мікрочіпів a-CGH з метою виявлення аномалій каріотипу ембріона до моменту імплантації.

2016 р
Запроваджено метод секвенування нового покоління NGS, що дозволяє виявляти дрібні структурні хромосомні порушення ембріона і виключити явище мозаїцизму на доімплантаційна етапі.

Супровід вагітних до пологів.

Наші партнери
  •  Медичний центр  «PlusMed», м. Ужгород

  • LISOD. ЛІКАРНЯ ІЗРАЇЛЬСЬКОЇ ОНКОЛОГІЇ В УКРАЇНІ

   

  • www.eggdonationfriends.com