Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря

Готуватися до зачаття дитини краще за 3-4 місяці, а то й за півроку. Ця рекомендація зумовлена ​​тим, що найкращі умови потрібно створити не тільки для розвитку плода, але і для дозрівання статевих клітин.

Планування вагітності включає в себе ряд заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я майбутніх батьків і підготовку організму жінки до відповідального періоду.
Перш за все, лікарі рекомендують відмовитися від шкідливих звичок. Алкоголь і тютюновий дим можуть викликати мутації в статевих клітинах і генетичному матеріалі ембріона.
У період підготовки до виношування дитини особливо важливо дотримуватися здорового способу життя: помірні заняття спортом, повноцінне харчування, позитивні емоції.

Для того щоб вагітність протікала благополучно, необхідно заздалегідь з'ясувати, які щеплення були зроблені майбутній мамі і чи є у неї імунний захист від небезпечних інфекційних захворювань (кір, краснуха та ін.). При високій ймовірності настання вагітності вкрай бажано уникати багатолюдних місць, щоб виключити зараження інфекціями.

Що стосується визначення стану здоров'я та його зміцнення, то тут рекомендації зводяться до таких основних пунктів:

 • Огляд у лікаря-гінеколога.
 • Консультація у терапевта.
 • Консультації вузьких фахівців, в залежності від наявних захворювань.
 • Лабораторні аналізи: крові, сечі, мазки слизових для досліджень на інфекції.
 • Прийом у стоматолога: лікування зубів важливо зробити до вагітності, оскільки багато знеболюючі препарати неприпустимо застосовувати під час виношування дитини.
 • У деяких випадках рекомендується консультація подружньої пари у генетика, особливо якщо хоча б у одного з подружжя є родичі з небезпечними вродженими захворюваннями.
 • Додатковий прийом фолієвої кислоти і вітаміну Е для профілактики патологій розвитку плоду.

І головне, слід пам'ятати, що вагітність і пологи пройдуть легше при правильній психологічної та емоційної підготовки. Незважаючи на гормональні сплески, важливо зберігати спокій і оптимізм. Для цього слід більше часу проводити на свіжому повітрі, в приємній компанії, за улюбленими заняттями. Роботу над поліпшенням емоційного стану і боротьбу зі стресовими ситуаціями слід починати ще до зачаття дитини. При позитивному настрої шанси виносити здорового малюка значно вище.

Ведення вагітності: кому довірити

Якщо Ви вже задавалися цим питанням, то напевно знаєте, що далеко не у всіх комерційних клініках вагітних ставлять на облік, видають лікарняний та іншу необхідну документацію. Найчастіше, пацієнтки ходять на консультацію до свого лікаря в приватну лікарню, а на облік стають в жіночій консультації державного медичного закладу. Зрозуміло, що це створює масу незручностей і зайвих витрат часу і сил.

У «Клініці професора Феськова О. М.» ® цю проблему давно вирішили. У нас супровід вагітності проводиться з видачею обмінної карти (форма № 113), лікарняного листа в 30 тижнів, направлення на госпіталізацію та санаторно-курортне лікування при необхідності.

Програма починається з первинної консультації і УЗД. Після підтвердження вагітності лікар складе оптимальний план для пацієнтки з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Всі дев'ять місяців спостереження вагітності проводитимуть досвідчені лікарі, в розпорядженні яких є найсучасніша техніка і лабораторія з широкими можливостями.

Наші пацієнтки не сидять в черзі і не чекають результати аналізів тижнями. Прийом проходить в максимально комфортних умовах, а лаборанти готують результати досліджень максимально швидко.

Вагітні, що спостерігаються в нашій клініці, можуть розраховувати на консультацію лікаря в будь-який час дня і ночі. При необхідності ми можемо забезпечити перебування на стаціонарному лікуванні в клініці.

Скориставшись програмою ведення вагітності, жінка отримає повний спектр основних і додаткових послуг:

 • консультації гінеколога, терапевта, лікаря пренатальної діагностики та інших фахівців;
 • УЗД на різних термінах вагітності;
 • всі необхідні аналізи;
 • консультації з харчування і способу життя під час вагітності;
 • рекомендації по догляду за малюком.

Для отримання більш детальної інформації та запису на прийом звертайтеся за телефонами:

0 800 50 77 90, (057) 760 46 66, (067) 579 97 85.