Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
prostatit

Простатит

ПРОСТАТИТ: ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ

Простатит - запальне захворювання передміхурової залози (простати). Простата, заліза розміром в волоський горіх, розташована під сечовим міхуром. Симптомами простатиту можуть бути біль у промежині, внизу спини або живота, почастішання і порушення характеру сечовипускання, больові відчуття під час сім'явипорскування.


Однією з головних функцій передміхурової залози є вироблення рідини, яка багата всіма необхідними речовинами для життя сперматозоїдів. Причинами простатиту може бути бактеріальне інфікування, травми, переохолодження, порушений кровообіг в органах малого тазу і гормональних порушень. Простатит зустрічається у чоловіків у віці, але більшість випадків зустрічається у пацієнтів до 50 років.
Простатит може бути бактеріальним (гострим і хронічним) і хронічним небактеріальним (синдром хронічної тазової болі). Гострий і хронічний простатит провокують мікроорганізми, які потрапляють в простату, найчастіше через уретру. Лікування гострого простатиту як правило закінчується повним одужанням пацієнта. Однак хронічний простатит, на жаль, схильний до рецидивів. Лікування захворювання часто ускладнюється, якщо в передміхуровій залозі присутні запалені камені.
Лікування гострого простатиту як правило закінчується повним одужанням пацієнта. Однак хронічний простатит, на жаль, схильний до рецидивів. Лікування захворювання часто ускладнюється, якщо в передміхуровій залозі присутні камені.
Причини виникнення хронічного інебактеріальних простатиту (у хворих присутні симптоми простатиту, проте в секреті передміхурової залози бактерії не виявлені) до кінця неясні. Він характеризується тривалими (не менше 3 місяців) болями в області статевих органів, малого тазу і промежини. Це одна з найпоширеніших форм простатиту (близько 90% випадків).

Діагностика простатиту

Діагностика простатиту рідко представляє для лікаря-уролога складність. Після загального огляду, доктор проводить пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози і бере секрет простати на аналіз. Також перед початком лікування в лабораторії робиться посів сечі і секрету передміхурової залози з визначенням чутливості флори до різних антибактеріальних препаратів.

Лікування простатиту

Лікування простатиту є комплексним комплексним і підібраним для кожного окремого пацієнта. Для лікування сучасна медицина використовує антибактеріальну і імунокоригуюча терапії, фізіотерапію, масаж передміхурової залози і корекцію способу життя.
Де лікувати простатит в Харкові? Для отримання більш детальної інформації про лікування простатиту зв'яжіться з наші координатором за контактами, вказаними на сайті.

Послуги
Фахівці
Полях Анастасия

Полях Анастасія

медична сестра, асистент репродуктолога

Панасовский Николай Леонидович

Панасовський Микола Леонідович

лікар уролог-андролог вищої категорії

Одегнал Антон Александрович

Одегнал Антон Олександрович

уролог-андролог, лікар УЗД

Иванова Анна Валентиновна

Іванова Анна Валентинівна

лікар уролог-андролог

Запис до лікаря