Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
Сертифікати

Ліцензія

Центр репродукції людини "Клиника профессора Феськова А.М."® надає медичні послуги, згідно ліцензії МОЗ АЕ №282411 від 13.02.2014 р У своїй роботі клініка керується законодавством України, чинними наказами та галузевими стандартами МОЗ України, стандартами європейської асоціації репродуктивної медицини (ESHRE). "Клиника профессора Феськова А.М."® сертифікована за системою ISO9001 і акредитована МОЗ України.

Сертифікат якості ISO 9001: 2008

У своїй роботі "Клініка професора Феськова А.М." ® керується законодавством України, діючими наказами та галузевими стандартами МОЗ України, стандартами європейської асоціації репродуктивної медицини (ESHRE). Клініка сертифікована за системою ISO9001 і акредитована МОЗ України.

Патент США

"Клініка професора Феськова О.М." ® володіє патентом США на винахід в області лікування безпліддя людини. Суть винаходу:

Method of stabilized reproduction for treatment of reduced fertility women with irregularityof immune reaction.

 А також патентом України на винахід. Суть винаходу: Представлені нові досконалі методи лікування безпліддя різного походження.

znak dlya tovarov i uslug

Свідоцтво про реєстрацію знаку "Клиника профессора Феськова А.М."

Кожен з лікарів "Клиника профессора Феськова А.М." ® — досвідчений професіонал, чиї знання, талант і вміння накопичуються протягом 23 рокiв