Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
Співробітники
Адміністрація Центра ЕКЗ професора Феськова О.М. ®
Феськов Александр Михайлович

Феськов Олександр Михайлович

Директор ЦРЛ, головний лікар, доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД.
Член президії УАРМ, член ASRM, ESHRE.
Голова українського суспільства гендерної медицини.

Розклад

пн 10:00-13:30
вт-пт 11:00-13:30

Феськова Ирина Анатольевна

Феськова Ірина Анатоліївна

Медичний директор ЦРЛ
Кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Репродуктолог
Лікар УЗД
Член УАРМ, ASRM, ESHRE

Розклад

пн-пт 10:00-15:00

Гринкер Станислав Рувимович

Грінкер Станіслав Рувимович

Комерційний директор

Розклад

пн-пт 9:00-17:30

Відділення гінекології та репродуктології
Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

Завідуюча відділенням ЕКЗ
Лікар акушер-гінеколог
Лікар УЗД, репродуктолог
Член УАРМ, ASRM, ESHRE

Розклад

пн, ср, пт 10:00-14:00
вт 10:00-13:00, 14:00-16:00
чт 10:00-13:30

Запис до лікаря
Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Василiївна

Завідуюча стаціонару, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог першої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Член УАРМ, ASRM, ESHRE. Спеціаліст малоінвазивної хірургії в гінекології.

Розклад

пн, вт 10:00-15:00
ср 10:00-12:00, 14:00-17:00
чт 10:00-14:00
пт 8:00-15:00

Запис до лікаря
Чумакова Наталья Александровна

Чумакова Наталія Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог
Лікар УЗД, репродуктолог
Спеціаліст малоінвазивної хірургії в гінекології
Член УАРМ, ESHRE

Розклад

пн 10:00-15:00
вт, ср 9:00-15:00, чт 08:00-13:00
пт 10:00-13:30, 14:30-17:00

Запис до лікаря
Зозулина Александра Николаевна

Зозуліна Олександра Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог
Репродуктолог
Лікар УЗД
Член УАРМ, ASRM, ESHRE

Розклад

пн 08:00-16:00
вт-пт 08:00-14:00

Запис до лікаря
Феськов Владислав Александрович

Феськов Владіслав Олександрович

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик
Спеціаліст малоінвазивної хірургії в гінекології
Член УАРМ, ASRM, ESHRE

Розклад

Пн, Ср, Чт 12:30-13:00

Запис до лікаря
Молодиченко Максим Сергеевич

Молодіченко Максим Сергійович

директор київської філії Клініка професора Феськова О.М., гінеколог-репродуктолог І категорії, кандидат медичних наук

Розклад

пн-пт. 08:30-17:00

Запис до лікаря
Орлова Виктория Викторовна

Орлова Вікторія Вікторовна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. УЗ діагностика. Має практичний досвід в консультації гінекологічних хворих, обстеженні та лікуванні всіх видів безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій, лікуванні невиношування вагітності, діагностиці патології шийки матки, консультації з питань планування сім’ї. Володіє сучасними лікувально-діагностичними методами: УЗД, кольпоскопія, гістероскопія та гістерорезектоскопія, лапароскопія.

Розклад

Пн, Пт 08:30-17:00, Вт, Чт 08:30-16:30, Сб 09:00-13:00

Запис до лікаря
Витюк Алла Дмитриевна

Вітюк Алла Дмитрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, фахівець УЗ діагностики. Доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Українського державного інституту репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Розклад

вт, чт 09:00-16:30

Запис до лікаря
Кузнецова Алла Валерьевна

Кузнєцова Алла Валеріївна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД. Спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях, профілактиці та лікуванні гінекологічних захворювань, спостереження вагітних, УЗД у гінекології.

Розклад

в декретній відпустці

Запис до лікаря
Осовский Игорь Константинович

Осовський Ігор Костянтинович

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог

Розклад

Пн, Пт 15:00-17:00

Запис до лікаря
Неймарк Олег Святославович

Неймарк Олег Святославович

лікар акушер-гінеколог

Розклад

Ср, Пт 15:30-17:00

Запис до лікаря
Ембріологи
Сомова Елена Витальевна

Сомова Олена Віталіївна

завідуюча відділом ембріології, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, ембріолог. має сертифікат клінічного ембріолога Європейської Асоціації репродукції і ембріології людини (ESHRE)

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Тищенко Алексей Александрович

Тіщенко Олексій Олександрович

ембріолог

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Жилкова Евгения Станиславовна

Жилкова Євгенія Станіславовна

завідуюча генетичною лабораторією, генетик, ембріолог, кандидат біологічних наук. У 2018 році отримала сертифікат клінічного ембріолога Європейської Асоціації репродуктивної медицини та ембріології (ESHRE)

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Клейменова Екатерина Алексеевна

Шпилевська Катерина Олексіївна

ембріолог

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Лялюк Василий Васильевич

Лялюк Василь Васильович

Завідувач ембріологічною лабораторії, ембріолог, біолог-генетик

Розклад

Шамрайчук Валентина Олеговна

Шамрайчук Валентина Олегівна

лаборант

Розклад

в декретній відпустці

Манжай Юлия Сергеевна

Манжай Юлія Сергіївна

лаборант-біолог

Розклад

пн-пт 8:30-17:00

Відділення оперативних методів лікування
Рыжков Артём Вячеславович

Рижков Артем В'ячеславович

лікар акушер-гінеколог

Розклад

пн 14:00-17:30
чт 15:30-17:30

Запис до лікаря
Кошарновский Андрей Александрович

Рижков Артем В'ячеславович

лікар акушер-гінеколог

Розклад

вт,чт. 15:30-17:00

Запис до лікаря
Феськов Владимир Михайлович

Феськов Володимир Михайлович

Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії

Розклад

за записом

Запис до лікаря
Cухин Владислав Сергеевич

Cухін Владислав Сергійович

онкогінеколог, кандидат медичних наук, хірургічне лікування передпухлинних і пухлинних захворювань органів статевої системи у жінок

Розклад

вт 15:00-17:00

Запис до лікаря
Каразеев Юрий Алексеевич

Каразєєв Юрій Олексійович

лікар акушер-гінеколог вищої категорії, 22 роки досвіду

Розклад

вт, чт 15:00-17:00

Запис до лікаря
Залищук Людмила Валерьевна

Заліщук Людмила Валеріївна

старша медична сестра операційного відділення

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Спостереження вагітності
Ярёменко Сергей Николаевич

Ярьоменко Сергій Миколайович

лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД першої категорії

Розклад

пн 16:00-17:00; пт 8:30-11:00

Запис до лікаря
Семеринская Ирина Алексеевна

Семерінська Ірина Олексіївна

кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗД

Розклад

вт, чт 16:00-17:00

Запис до лікаря
Шарлай Ирина Игоревна

Шарлай Ірина Ігорівна

лікар акушер-гінеколог першої категорії, спостереження вагітності

Розклад

пн, пт 14:00-17:00

Запис до лікаря
Шаповалова Елена Сергеевна

Шаповалова Олена Сергіївна

Лікар акушер - гінеколог 1 категорії, фахівець УЗД. Спостереження вагітності.

Розклад

ср 8:00-13:00

Запис до лікаря
Ирина Третьякова

Третьякова Ірина

медична сестра, асистент лікаря жіночої консультації

Розклад

Відділення урології та андрології
Гибнер Светлана Михайловна

Гібнер Світлана Михайлівна

Лікар уролог-андролог, к.м.н. Заслужений лікар України є автором понад 25 робіт з андрології та сексопатології. У співавторстві розробила уніфікований протокол обстеження і лікування безпліддя у подружньої пари.

Розклад

Вт, Чт 15:30-16:30

Запис до лікаря
Митченко Николай Викторович

Мітченко Микола Вікторович

Лікар уролог-андролог вищої категорії, к.м.н.

Розклад

Пн-Пт 15:30-16:30

Запис до лікаря
Иванова Анна Валентиновна

Іванова Ганна Валентинівна

лікар уролог-андролог

Розклад

пн 10:00-13:00, 14:00-15:00
вт 9:00-17:00
ср 9:00-11:00, 15:00-17:00
чт 9:00-13:30, 15:30-17:00
пт 10:00-13:30

Запис до лікаря
Панасовский Николай Леонидович

Панасовський Микола Леонідович

кандидат медичних наук, лікар уролог-андролог вищої категорії

Розклад

пн 15:00-17:00

Запис до лікаря
Слонов Станислав Геннадиевич

Слонов Станіслав Геннадійович

лікар уролог-онколог, хірургічне лікування аденоми простати, онкологія сечового міхура

Розклад

чт 14:00-15:30
сб 10:00-13:30

Запис до лікаря
Одегнал Антон Александрович

Одегнал Антон Олександрович

уролог-андролог, лікар УЗД, Спеціалізується на лікуванні чоловічого фактора безпліддя, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить андрологічні операції

Розклад

ср 11:00-17:00
пт 14:00-17:00
сб 10:00-13:30

Запис до лікаря
Лікувально-діагностичне відділення
Мостова Ирина Анатольевна

Мостова Ірина Анатоліївна

завідуюча поліклінікою, терапевт, лікар УЗД 1-ї категорії

Розклад

пн 8:00-9:00, 12:30-16:30
вт 8:00-9:00, 12:00-14:00
ср 8:00-9:00, 12:30-15:00
чт 8:00-9:00, 12:00-14:00
пт 8:00-9:00, 10:00-12:00, 15:00-16:00

Запис до лікаря
Бердник Инна Александровна

Бердник Інна Олександрівна

терапевт

Розклад

Пн-Пт 13:00-16:30
Сб 08:00-12:00

Запис до лікаря
Козарь Леонид Яковлевич

Козар Леонід Яковлевіч

лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД

Розклад

пн, ср 15:00-17:00

Запис до лікаря
Сиваш Алёна Васильевна

Сіваш Олена Васильївна

кандидат медичних наук, лікар-психотерапевт вищої категорії

Розклад

пн, ср 9:30-12:30

Запис до лікаря
Тихонова Татьяна Михайловна

Тихонова Тетяна Михайлівна

ендокрінолог, доктор медичних наук

Розклад

чт 15:00-17:00

Запис до лікаря
Король Татьяна Григорьевна

Король Тетяна Григор'ївна

Лікар УЗД вищої категорії

Розклад

вт, ср 15:00-17:00

Запис до лікаря
Новикова Елена Петровна

Новікова Олена Петрівна

лікар дермато-венеролог, косметолог

Розклад

пн, чт 11:00-17:30
вт, ср 9:00-17:30
пт 9:00-17:15
сб 9:00-13:00

Запис до лікаря
Пуляева Инна Сергеевна

Пуляєва Інна Сергіївна

лікар флеболог, судинний хірург

Розклад

за записом

Запис до лікаря
Колесник Юлия Александровна

Колеснік Юлія Олександрівна

лікар дермато-венеролог, косметолог

Розклад

пн, чт 9:00-11:00

Запис до лікаря
Шемет Ольга Викторовна

Шемет Ольга Вікторовна

старша медична сестра поліклінічного відділення

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Буданова Светлана Леонидовна

Буданова Світлана Леонідовна

медична сестра маніпуляційного кабінету

Розклад

пн-пт. 8:00-16:30, сб 9:00-14:00

Людмила Катасонова

Катасонова Людмила

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Ирина Сендецкая

Сендецька Ірина

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Вита Козачок

Козачок Віта

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Малыш Елена Валерьевна

Малиш Олена Валерівна

старша медична сестра

Розклад

пн-пт. 8:30-17:00

Анастасия Охрименко

Охрименко Анастасія

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Ольга Дьяченко

Д'яченко Ольга

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Светлана Пузанова

Пузанова Світлана

медична сестра, асистент репродуктолога

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Полях Анастасия

Полях Анастасія

медична сестра

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Денисова Ангелина

Денисова Ангеліна

медична сестра

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Сиренко Екатерина

Сіренко Єкатерина

медична сестра

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Лабораторія
Сотник Наталия Николаевна

Сотнік Наталія Миколаївна

кандитат біологічних наук, ембріолог

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Егунькова Елена Владимировна

Єгунькова Олена Володимірівна

лаборант-генетик

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Потапова_Ирина_Викторовна

Потапова Ірина Вікторівна

дитячий гінеколог, категорія вища

Розклад

ср 16:30-17:00, сб 9:00-13:30

Запис до лікаря
Боровской Михаил Борисович

Боровський Михайло Борисович

дитячий уролог, вища категорія

Розклад

чт 14:00-15:30

Запис до лікаря
Реєстартура
Власенко Юлия Александровна

Власенко Юлія Олександрівна

адміністратор

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Анастасия Чимирис

Чімірис Анастасія Олександрівна

реєстратор

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Ирина Назаренко

Назаренко Ірина Віталіївна

реєстратор

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Джени

Андрієць Джені Петрівна

реєстратор

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Маркетинг
Вереитенова Елена Сергеевна

Вереітенова Олена Сергіївна

маркетолог

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30

Терещенко Алёна Игоревна

Терещенко Олена Ігорівна

координатор

Розклад

пн-пт. 9:00-17:30