Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря

Внутрішньоматкова інсемінація

Штучна інсемінація

Штучної інсемінації

ІІ - введення сперматозоїдів в порожнину матки в період спонтанної або індукованої овуляції. Попередньо сперма (чоловіка або донора) піддається спеціальній обробці, що підвищує здатність сперматозоїдів до запліднення. Важливою умовою є наявність інформації про прохідності маткових труб.
Це можна зробити за допомогою діагностичних операцій: фертилоскопія, лапароскопії або за допомогою рентгенографії. Проводиться УЗ моніторинг дозрівання домінантного фолікула в яєчнику.

ІІ може проводиться в природному циклі (без медикаментозної стимуляції) або в циклі зі стимуляцією. У періовуляторний період в порожнину матки жінки вводиться сперма, попередньо пройшла обробку в спеціальних середовищах, що підвищують її здатність до запліднення. Дана процедура не вимагає проведення знеболювання.

Инсеминацию проводять при:

- Різних сексуальних розладах
- Імунологічному безплідді
- Незначному відхиленні якості сперми від норми
- Ендокринних розладах, що тягнуть за собою відсутність овуляції після індукції дозрівання домінантного фолікула

Штучна інсемінація спермою донора застосовується при критичних показниках якості сперми чоловіка:

1. Азооспермія - відсутність сперматозоїдів в еякуляті;
2. Виражена олігоастенотератозооспермія (що не піддається лікуванню різке зниження концентрації і рухливості сперматозоїдів, присутність значної кількості аномальних сперматозоїдів в еякуляті).

Для донорства сперми анонімно залучаються чоловіки до 40 років, які мають здорових дітей, що пройшли повне обстеження - не мають урологічних, венеричних та спадкових захворювань. При позитивному результаті після штучного запліднення спермою донора, вагітність ведеться як наступила в природному циклі. Офіційно батьком дитини є чоловік жінки. Донор не має як прав на батьківство, так і будь-яких зобов'язань.

Штучна інсемінація: ціна в Харкові

Скільки коштує інсемінація спермою чоловіка / донора?
Ціна процедури штучна інсемінація в Центрі ЕКО професора Феськова А.М. ® (Україна, Харків) може змінюватися. Уточнюйте за телефонами call-центру - 0800 50 77 90, (057) 760 46 66, (067) 579 97 85.

Можливі ускладнення при проведенні інсемінації

Можливими ускладненнями після інсемінації можуть бути синдром гіперстимуляції яєчників, багатоплідна вагітність, позаматкова вагітність.

Послуги
Фахівці
Тищенко Алексей Александрович

Тіщенко Олексій Олександрович

провідний ембріолог клініки

Жилкова Евгения Станиславовна

Жилкова Євгенія Станіславовна

завідуюча лабораторії молекулярно-генетичних досліджень, кандидат біологічних наук

Безпечная Ирина Михайловна

Безпечна Ірина Михайлівна

завідуюча відділенням ЕКЗ

Сомова Елена Витальевна

Сомова Олена Віталіївна

Завідуюча відділом ембріології, кандидат біологічних наук

Запис до лікаря