Вверх
Заказать звонок
Запис
до лікаря
замершая беременность

Завмерла вагітність

Завмерла вагітність на ранньому терміні

Завмерла вагітність - це зупинка розвитку і загибель плода, коли на якомусь з етапів вагітності ембріон просто перестає розвиватися. Найнебезпечнішим періодом вагітності для цього є перший триместр - так звана завмерла вагітність на ранньому терміні. Завмерла вагітність на пізніх термінах зустрічається набагато рідше.
Іноді трапляється, що матка не відразу відторгає померлий плід - і жінка ще деякий час не підозрює про те, що плід перестав розвиватися.
Основні причини завмерлої вагітності це різні генетичні, хромосомні, гормональні порушення, а також порушення згортання крові матері (тромбофілія), інфекційні захворювання на ранніх термінах вагітності, шкідливі звички, вірус герпесу та ін.
Як визначити завмерла вагітність?
Виявлення завмерлої вагітності в домашніх умовах неможливо. Лише в лікувальному закладі, за допомогою ретельного медичного обстеження можливо встановити діагноз завмерла вагітність. При огляді лікар може побачити невідповідність розмірів матки терміну вагітності і відсутність ознак життєдіяльності плода. УЗД і ХГЧ при завмерлої вагітності можуть точно визначити наявність патології перебігу вагітності.
Завмерла вагітність: лікування, тест
Діагноз «завмерла вагітність» на ранньому терміні ставиться після спостереження за результатами тесту на β-ХГЛ і результатами УЗД протягом декількох днів. При гарній візуалізації ембріона і відсутності серцевої діяльності, визначення діагнозу «завмерла вагітність» не є скрутним. Після постановки діагнозу завмерла вагітність переривається за медичними показаннями. Якщо цього вчасно не зробити - при руйнуванні плода почнеться запалення і інтоксикація організму жінки продуктами розпаду.
Викидень, невиношування вагітності >>

Послуги
Фахівці
Чумакова Наталья Александровна

Чумакова Наталія Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, фахівець малоінвазивної хірургії в гінекології

Семеринская Ирина Алексеевна

Семерінська Ірина Олексіївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗД

Блажко Елена Васильевна

Блажко Олена Василiївна

Репродуктолог, завідуюча стаціонару, к.м.н., лікар акушер-гінеколог I категорії

Зозулина Александра Николаевна

Зозуліна Олександра Миколаївна

Медичний директор київської філії, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

Запис до лікаря